Odborářská loterie

Naše odborářská loterie byla ukončena posledním losováním na začátku prosince 2021 a všem výhercům ještě jednou gratulujeme.

Vaše Odbory.

Jako aktivní člen odborů máš nyní šanci vyhrát nákupní poukaz do Kauflandu v hodnotě 500 Kč.

Pravidla losování:

1. Do slosování budou zařazeni pouze aktivní odboráři bez ohledu na délku svého členství. Aktivním odborářem je myšlen odborář, který pravidelně platí členské příspěvky a je díky poskytnuté emailové adrese schopen dostávat všechny poskytované informace. Pokud ještě nejsi odborářem, nevadí. Staň se jedním z nás a zúčastni se již dalšího kola losování.
  2. Losování bude probíhat od května 2021 do prosince 2021 a to vždy 10 pracovní den v měsíci.
  3. Na základě rozhodnutí VZO bude losování provádět pověřený člen VZO za účasti dalších dvou členů, tak aby byla zaručena regulérnost losování.
  4. Jméno vítěze losování bude zveřejněno na internetových stránkách odborů. Výhru je možné vyzvednout v kanceláři odborů. Na základě telefonické nebo mailové dohody může výhru zástupce odborů přinést výherci přímo na jeho pracoviště.
  5. Vylosovaný výherce bude z dalších kol losování vyřazen.

Hodně štěstí vám přejí naše Odbory!

Výherci

05/2021 – Jana Krejčí (MORA)

06/2021 – Mária Šatanová (MORA)

07/2021 – Ivo Bublík (Honeywell)